Zapowiedź – Asia i Michał

Fotograf ślubny Śląsk

1 myśl na “Zapowiedź – Asia i Michał”

 1. Joanna i Michał :-)

  Pisząc tą opinie nie wiem, od czego zacząć, bo w głowie jest milion słów na minutę. Może rozpocznę od tego, że współpraca z Krzysztofem była najlepszą decyzją, jaką mogliśmy podjąć.
  Zdjęcia, które nam zrobił oddają radość, uczucia i emocje jednocześnie. Potrafi doskonale uchwycić emocje, które towarzyszą w tym jakże ważnym dla każdego dniu. Jest trochę jak Ninja Oczywiście w pozytywnym znaczeniu – nie widać Go a jest Na sali właśnie jak chce się go znaleźć to trochę trzeba się pomęczyć Robi profesjonalne zdjęcia, bawiąc się przy tym. Na sesji plenerowej w ogóle nie czuliśmy się skrępowani. Zdjęcia są przepiękne. Dobór kolorystyki i naturalność, jaką mają w sobie przekłada się na zachwyt, jaką budzą w całej rodzinie. Potrafi z nietypowego miejsca wyczarować oryginalne zdjęcie.
  Kim jest Krzysztof? Krzysztof to prawdziwy profesjonalista – oddaje się z całego serca swojej pasji. Ja, jako pasjonat fotografii będę podziwiała efekty Jego zaangażowania i pomysłowości na kolejnych sesji ślubnych.
  Naprawdę chcemy bardzo podziękować Krzysztofowi za wspaniałą współpracę, ponieważ zdjęcia ślubne i album, jakie wykonał dla nas przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.
  i……po latach jak będziemy starzy i usiądziemy przy kominku w ciepłych kapciach, wyciągniemy album przez Ciebie zrobiony przeniesiemy się w inny, niesamowity świat, jakim był nasz Ślub dzięki Twojej fotografii….

Komentarze zostały wyłączone.