O mnie

Kim jestem? Jestem szczęśliwym Mężem i jeszcze szczęśliwszym Ojcem. Jestem fotografem ślubnym z Katowic, który od 13 lat ma przyjemność uwieczniać tak wspaniałe wydarzenia jakim są Wasze Śluby! To cudowne uczucie, jeszcze większa odpowiedzialność i spore zaufanie, za które dziękuję.

Moją pasją jest fotografia portretowa oraz podróże. Jedno i drugie pomaga mi później w pracy (m.in. podczas sesji plenerowych). Moje zdjęcia portretowe możecie oglądać tutaj, zaś zdjęcia z podróży tutaj – ostrzegam – podróżowanie jest zaraźliwe! Wchodzicie tam na własną rękę!

Uwielbiam kawę (dzień bez espresso dniem straconym!) i piję jej sporo – podczas spotkań z Wami, przy obróbce, przy okazji i bez okazji! Na reportażach nie piję alkoholu, ale lubię po dobrze wykonanej pracy siąść z kieliszkiem whiskey by cieszyć się ogromem emocji, które zarejestrowałem w dniu Waszego Ślubu.

Fotografia ślubna to wyjątkowo istotny element tak ważnego dnia, dlatego zdaję sobie sprawę z zarówno z rangi powierzonego zadania, jak i z zaufania, którym musicie obdarzyć wybranego fotografa ślubnego. Tym większą uwagę przykładam do spotkania na żywo, jeszcze przed podpisaniem umowy. Wzajemne poznanie się, opinie Par Młodych, galeria zdjęć, blog, pełne reportaże – nie mam nic do ukrycia, ponieważ ja również wybierałem własnego fotografa ślubnego. Dlatego wiem, jak trudne jest podjęcie tej decyzji.

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Miesiące przygotowań, planowanie, kompromisy, szukanie najlepszych rozwiązań, dbanie o detale. To wszystko w połączeniu z wielkimi uczuciami, które Was połączyły, owocuje we wspaniałe wydarzenie, które pełne jest wzruszenia, radości i spełnienia! To Wasz Dzień! Pozwól mi opowiedzieć Waszą historię – Wasz najpiękniejszy dzień. Pozwól, by Wasz Ślub został zapamiętany na zawsze.

Największą pamiątką, która zostaje z Wami po ślubie są wspomnienia. Fotografia ślubna pozwala zatrzymać najlepsze historie tego dnia by przeżyć go jeszcze raz! Tak naprawdę wiele razy – ponieważ do dobrych zdjęć wraca się bardzo często :)

Uwielbiam naturalność, prawdziwe emocje, spontaniczne sytuacje, ale najważniejsza dla mnie jest Wasza radość! Radość na zdjęciach i radość ze zdjęć, dlatego proponuję uwiecznienie Waszego ślubu od przygotowań, aż po wesele i plener (czy to w dniu ślubu, czy to w innym terminie).
Obrobione zdjęcia oddaję w pełnej rozdzielczości na pendrive USB, dzięki czemu możecie w dowolnych rozmiarach i ilościach wywoływać zdjęcia we własnym zakresie. Przyszłym Parom Młodym polecam elegancki album ślubny z wklejonymi fotografiami. Każda ze stron to odpowiednio dobrane zdjęcia w różnych formatach (od 10x15cm, aż po 20x30cm). Album jest tak projektowany, by jak najlepiej historię Waszego dnia.

Na stronie „Opinie” zamieszczam informacje przesłane od Par Młodych na temat mojej pracy. Każda z Par dobrowolnie dzieli się z Wami spostrzeżeniami zarówno na temat zdjęć ślubnych jak i sposobu pracy, w jaki realizuję zlecenia.
Chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania podczas niezobowiązującego spotkania. Póki co, na wiele pytań już teraz odpowiadam na przygotowanej specjalnie dla Was stronie: „Pytania i Odpowiedzi”

W celu otrzymania szczegółowej oferty w wygodnej formie, proszę o kontakt mailowy, przez formularz zamieszczony TUTAJ lub telefonicznie: +48 785 112 311

Do usłyszenia, do zobaczenia!

Tymczasem na blogu