Fotograf na ślub Katowice

Fotograf na ślub Katowice

Organizując ślub w Katowicach i okolicach macie niesamowite szczęście! Do Waszej dyspozycji jest nieskończona ilość i różnorodność miejsc, w których można zorganizować świetny ślub oraz plener ślubny.

Dlaczego fotograf na ślub, który odbędzie się w Katowicach sam powinien być z Katowic?

Ponieważ zna wiele ciekawych lokalizacji, a przede wszystkim wie, których miejsc unikać bo na zdjęciach nie wyjdą najlepiej.

fotograf na ślub Katowice
fotograf na ślub Katowice

Portfolio Ślubne

fotograf na ślub Katowice
fotograf na ślub Katowice

Kim jestem? Jestem szczęśliwym Mężem i jeszcze szczęśliwszym Ojcem. Jestem fotografem ślubnym z Katowic, który od 10 lat ma przyjemność uwieczniać tak wspaniałe wydarzenia jakim są Wasze Śluby! To cudowne uczucie, jeszcze większa odpowiedzialność i spore zaufanie, za które dziękuję. Na stronie „Opinie” zamieszczam informacje przesłane od Par Młodych na temat mojej pracy. W żaden sposób nie zostały zmienione,poprawione czy edytowane. Każda z Par dobrowolnie dzieli się z Wami spostrzeżeniami zarówno na temat zdjęć ślubnych jak i sposobu pracy, w jaki realizuję zlecenia.

fotograf na ślub Katowice

Fotografia ślubna to wyjątkowo istotny element tak ważnego dnia, dlatego zdaję sobie sprawę z zarówno z rangi powierzonego zadania, jak i z zaufania, którym musicie obdarzyć wybranego fotografa ślubnego. Tym większą uwagę przykładam do spotkania na żywo, jeszcze przed podpisaniem umowy. Wzajemne poznanie się, powyższe opinie osób które już zaufały, galeria zdjęć, blog, pełne reportaże – nie mam nic do ukrycia, ponieważ ja również wybierałem własnego fotografa ślubnego. Najczęściej spotykamy się w lokalach w centrum Katowic, ale zawsze się dostosowuje do Waszych preferencji i lokalizacji (pracy, zamieszkania).

Plener ślubny w Katowicach
Jeziora Trzy Stawy, las Murckowski, Park Kościuszki, Aeroklub Katowicki, nowoczesna architektura NOSPRu, Muzeum Śląskiego, czy zwariowana sesja w Wesołym Miasteczku. Dla każdego coś się znajdzie! Nie faworyzuję miejsc, ale osobiście bardzo lubię robić plener ślubny w Katowicach, które same w sobie są świetnym miejscem, a będąc z Katowic mogę wykorzystać nowo powstałe lokalizacje, bo nasze miasto ciągle się zmienia. Dlatego jeśli szukacie Fotograf ślubnego z Katowice to zgłaszam się z moimi pomysłami oraz wieloma miejscami.

 

Plener ślubny Katowice NOSPR i Spodek

Wesele w Katowicach
Szukacie sali ślubnych w Katowicach? Jest tego sporo. Chętnie pomogę Wam przy wyborze. Pokażę zdjęcia i opiszę wrażenia moje, Gości oraz Par Młodych. Miałem okazję fotografować w wielu salach ślubnych w Katowicach m.in.: Calvados, Patio-Park, Hotel Monopol Katowice i innych.

Wesele w 27 Piętro Katowice ul.Uniwersytecka 13

Największą pamiątką, która zostaje z Wami po ślubie są wspomnienia. Fotografia ślubna pozwala zatrzymać najlepsze historie tego dnia by przeżyć go jeszcze raz! Tak naprawdę wiele razy – ponieważ do dobrych zdjęć wraca się bardzo często :)

Uwielbiam naturalność, prawdziwe emocje, spontaniczne sytuacje, ale najważniejsza dla mnie jest Wasza radość! Radość na zdjęciach i radość ze zdjęć, dlatego proponuję uwiecznienie Waszego ślubu od przygotowań, aż po wesele i plener (czy to w dniu ślubu, czy to w innym terminie).
Obrobione zdjęcia oddaję w pełnej rozdzielczości na pendrive USB, dzięki czemu możecie w dowolnych rozmiarach i ilościach wywoływać zdjęcia we własnym zakresie. Przyszłym Parom Młodym polecam elegancki album ślubny z wklejonymi fotografiami. Każda ze stron to odpowiednio dobrane zdjęcia w różnych formatach (od 10x15cm, aż po 20x30cm). Album jest tak projektowany, by jak najlepiej historię Waszego dnia.

Chętnie na odpowiem na wszystkie Wasze pytania podczas niezobowiązującego spotkania. Póki co, na wiele pytań już teraz odpowiadam na przygotowanej specjalnie dla Was stronie: „Pytania i Odpowiedzi”

Plener ślubny Katowice Rondo oraz Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego

fotograf ślubny z Katowic
fotograf ślubny z Katowic

Ślub w Katowicach
Piękne i różnorodne pod każdym względem Kościoły w Katowicach m.in.: Kościół św. Anny, Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła, Archikatedra Chrystusa Króla w Katowicach, Kościół św. Józefa, Kościół Mariacki w Katowicach, Kościół św. Michała Archanioła  i wiele innych!
Do tego dochodzi USC w Katowicach. Bardzo ładnie odrestaurowany budynek, piękne wnętrza i Urzędnicy, którzy wkładają serce w ceremonię. Jest to nieliczny z USC gdzie ślub nie trwa 5 minut.

Ceremonia ślubna w Urzędzie Stanu Cywilnego

USC Katowice pl.Wolności 12A

Ślub USC Katowice fotografie
Ślub USC Katowice fotografie
Ślub USC Katowice fotografie

Trafiłaś/-eś tutaj wpisując w Google:
Fotograf na ślub Katowice
– Katowice Fotograf ślubny
– Fotograf ślubny Katowice cena